Permanentní Make-upPermanentní make-up neboli mikropigmentace

Metoda dočasného líčení, při kterém se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva.

MEI-CHA

 • - pigmenty
  • - hypoalergenní barviva minerálního původu
  • - vysoké kvality
  • - barevně stálé
  • - atestované Státním zdravotním ústavem

Výsledkem aplikace jsou přirozené kontury, které podtrhnou tvar obočí, kontury očí a rtů. Technika kresby vláskovou metodou je natolik jemná, že ji běžnými líčidly nenahradíte. Permanentním make-upem se dokonalé tvary umocní a ty nedokonalé opticky potlačí. Při práci jsou dodržena veškerá hygienická pravidla a technika aplikace za použití anestetik, která znecitlivují a minimalizují případné zarudnutí. Bezprostředně po aplikaci jsou místa ošetřena biostimulačním laserem, takže výsledek je velmi optimální. Osobní konzultace před zákrokem je přínosem k dokonalému výsledku.

Metodou permanentního make-upu neboli mikropigmentace se implantují přírodní barviva, která podporují přirozenou krásu ženy.

Obočí

  - upravuje se šířka, délka, tvar i barva. V prípadě chybějícího obočí jej lze kompletně dokreslit. Vláskovou metodou lze docílit velmi tenkého tvaru i zakončení obočí a vše vypadá přirozeně.

Oční linky

 • - zvýrazňují oči a konturou vynikne tvar oka. Kontura začíná mezi řasami a postupně se rozšiřuje.

Rty

 • - konturou lze zlepšit tvar a potlačit asymetrii. Pro docílení plnějších rtů a přirozenější kontury se mikropigmenty implantují do retní červeně.Při aplikaci jsou dodržena přísná hygienická kritéria České republiky za použití jednorázových sterilních pomůcek a lokální 10% anestezie.

Mikropigmenty značky Meicha jsou vysoké kvality, naprosto bezpečné, barevně stálé, atestované státním zdravotním ústavem. Pigmenty se implantují do vrchních vrstev kůže a nezasahují tak do krevního řečiště. Pro dokanalé provedení PMU je nutné absolvovat dvě sezení. Po ukončení aplikace je kůže ošetrěna biostimulačním laserem, který odstraní případné, lehké zarudnutí. Bez předsudků můžete mezi lidi.